Gündem 22.02.2021 16:16:00 0

Özel yeteneklerini gün yüzüne çıkarıyorlar

Kadirli ilçesinde bir grup Beden Eğitimi Öğretmeni çeşitli alanlarda sınava girecek olan öğrencileri sınava hazırlıyorlar.

Kadirli ilçesinde bir grup Beden Eğitimi Öğretmeni çeşitli alanlarda sınava girecek olan öğrencileri sınava hazırlıyorlar.
Uzun zamandan beri Özel Yetenek Sınavlarına hazırlık çalışmalarında Polis Akademisi, TSK, Spor Bilimleri Fakültesi ve Spor Liselerine hazırlık çalışmalarına 6 deneyimli antrenör, 2 spor salonu ve çeşitli sportif ekipmanlar kullanılarak birçok gencin hayaline ışıl tutup, mesleklerine ulaşmalarını için önemli bir rol oynuyorlar. 
Son 3 yılda toplam 259 öğrenci kazandıran Abdurrahman Topal, Namık Kemal Sağlam, Sezer Hekimoğlu, Mahmut Alçı, Emre Yenigün ve İlker Yurtseven isimli antrenörlerden oluşan ekip,başarılara imza atıyor.
Ekip adına açıklama yapan Abdurrahman Topal, oluşumun asıl amacı Özel Yetenek sınavı ile öğrenci alımını gerçekleştiren kurumların spor mülakatlarını hazırlayıp, en yüksek puanı alarak başarılı olmasını sağlamaktır. 
Bu başarı basamağında desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Kadirli İlçe Gençlik Spor Müdürü sayın Yılmaz Bal’a da ayrıca teşekkür ediyoruz diyerek,bu yılda aynı başarılarımız devam edecek inşallah dedi.
Kapalı Spor salonu ve Şehir stadyumunda geleceğe hazırlanan Gençler ise kendilerine destek veren Antrenörlere ve Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Yılmaz Bal’a böyle bir imkandan dolayı teşekkürlerini iletirken,kaderimiz spor salonunda değişiyor dediler.
 Haber Merkezi